CEIP CAN PASTILLA

C/Sertori, 2. 07610 Can Pastilla Telf. 971 265 554/682 155 838 Fax 971 265 558 ceipcanpastilla@educaib.eu

 Inici                                   

Informació de contacte:

Carrer Sertori, 2

07610 Can Pastilla

Telèfon: 971 265 554/ 682 155 838

Fax: 971 265 558

Correu: ceipcanpastilla@educaib.eu

CEP de PalmaPortal  del personalCuadro de texto: REVISTA DIGITAL
Cuadro de texto: PORTAL DEL PERSONAL
Cuadro de texto: CIBERBULLING
Cuadro de texto: RECICLATGE

CEP

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR0VYHwK2uAbaCG9qelkm12W_eYxVWsxjSKw2eUdmxp-RbH-_XeKQCuadro de texto:  
Cuadro de texto: CORREU ELECTRÒNIC DEL CENTRE:
ceipcanpastilla@educaib.eu
Cuadro de texto: LA PÀGINA WEB DEL CENTRE ARRIBA A 103.000 VISITES!!!!
Cuadro de texto: BLOG EOEP PALMA 1
JClicCuadro de texto: APRENEM AMB L’ORDINADOR
Cuadro de texto: ENTREGA DE BUTLLETINS CURS 2021/2022:

22 de desembre de 2021
21 de març de 2022
23 de juny de 2022



Cuadro de texto:

      MENÚ

 

 Inici

Cuadro de texto: DIES DE LLIURE ELECCIÓ DEL CENTRE: 
11 d’octubre de 2021
7 de desembre de 2021
25 de febrero de 2022

Per contactar amb el professorat del centre per realizar consultes relacionades amb les activitats educatives dels vostres fills/filles aquests són els correus 2021-2022:

 

TUTORS:

3anys:          mariangelsbarron@cpcanpastilla.com

4anys:          eva@cpcanpastilla.com

5anys A:       rebecacastuera@cpcanpastilla.com

5anys B:       crisgonzalez@cpcanpastilla.com

Suport inf.:  anagonzalez@cpcanpastilla.com

Primer:         marga@cpcanpastilla.com

Segon:          joanabrines@cpcanpastilla.com

Tercer:         rafel@cpcanpastilla.com

Quart:          manuela@cpcanpastilla.com

Cinquè A:      angels@cpcanpastilla.com

Cinqùè B:      ricardopico@cpcanpatilla.com

SisèA:          teresa@cpcanpastilla.com

SisèB:           cati@cpcanpastilla.com           

 

ESPECIALISTES:

Antonia:      antonia@cpcanpastilla.com

Cristina:      cristinagarnes@cpcanpastilla.com

Joana:         joana@cpcanpastilla.com

Mery:          mery@cpcanpastilla.com

Vanesa:       vanesa@cpcanpastilla.com

MªAina:       mariaina@cpcanpastilla.com

Rosa:           rosa@cpcanpatilla.com

MªJesús:     mariajpacheco@cpcanpastilla.com

 

EOEP:

BIEL:           biel@cpcanpastilla.com

 

PRESONAL NO DOCENT:

Cati Camps:         caticamps@cpcanpastilla.com

Kiko ATE:           kikoriutord@cpcanpastilla.com

Sara (Aux.adm.): saraibanez@cpcanpastilla.com

 

ALTRES EMAILS DEL CENTRE:

Equip directiu:  direccio@cpcanpastilla.com

Secretaria       secretaria@cpcanpastilla.com

TIC:                 administrador@cpcanpastilla.com

 

JORNADA DE PORTES OBERTES. 27 D’ABRIL A LES 13:00 HORES

Plantilla per als centres de primària
Plantilla per als centres de primària
Plantilla per als centres de primària